FMC1322085-12
DigiKey raktári szám
5328-FMC1322085-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FMC1322085-12
Leírás
COAX CBL SMA TO SMP 12"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - SMP 12,00" (304,80mm)
Kategória
2. érintkező típusa
anya
Gyártó
Fairview Microwave
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Csomagolás
Ömlesztve
Hossz
12,00" (304,80mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
SMA - SMP
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
1. csatlakozó
SMA aljzat
Összesített impedancia
50 Ohms
1. érintkező típusa
anya
Max. frekvencia
10 GHz
Szerelési mód - 1. csatlakozó
panelre szerelhető
Szín
kék
Szerelési jellemző - 1. csatlakozó
Átvezető - előoldali anya
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 165°C