FMC0202200-10
DigiKey raktári szám
5328-FMC0202200-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FMC0202200-10
Leírás
COAX CBL SMA TO SMA 10"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - SMA LMR 200 10,000" (254,00mm)
Kategória
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Gyártó
Fairview Microwave
Hossz
10,000" (254,00mm)
Csomagolás
Tasak
Kábel típusa
LMR 200
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
SMA - SMA
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
1. csatlakozó
SMA dugó
Összesített impedancia
50 Ohms
1. érintkező típusa
apa
Max. frekvencia
6 GHz
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Szín
fekete
2. csatlakozó
SMA dugó
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C