SMBJ12A822
DigiKey raktári szám
2156-SMBJ12A822-ND
Gyártó
Fairchild Semiconductor
Gyártói cikkszám
SMBJ12A822
Leírás
TVS DIODE 12VWM 15.6VC DO214AA
Vevői azonosító
Részletes leírás
15,6V bilincs 17,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMB)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
17,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Átütési feszültség (min.)
13,2V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
15,6V