NSR01F30NXT5G
DigiKey raktári szám
2156-NSR01F30NXT5G-ND
Gyártó
Fairchild Semiconductor
Gyártói cikkszám
NSR01F30NXT5G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2DSN
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 30 V 100mA Felületszerelt 2-DSN (0,60x0,30)
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 30 V
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / Ur, F
7pF / 5V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Gyártói tokozás
2-DSN (0,60x0,30)
Vezetési áram (Io)
100mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
500 mV @ 100 mA