BZX84C6V8
DigiKey raktári szám
2156-BZX84C6V8-ND
Gyártó
Fairchild Semiconductor
Gyártói cikkszám
BZX84C6V8
Leírás
DIODE ZENER 6.8V 250MW SOT23-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 6.8 V 250 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84C6V8 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 4 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
250 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms