2508051027Y1
DigiKey raktári szám
1934-1009-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1934-1009-1-ND - Vágott szalag (CT)
1934-1009-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2508051027Y1
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 1A 300mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2508051027Y1 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1A
Gyártó
Fair-Rite Products Corp.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
300mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)