2504021217Y0
DigiKey raktári szám
1934-1366-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1934-1366-1-ND - Vágott szalag (CT)
1934-1366-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2504021217Y0
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 200mA 500mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2504021217Y0 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
Fair-Rite Products Corp.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)