EFD2471A3S-10MH4L
DigiKey raktári szám
776-EFD2471A3S-10MH4L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFD2471A3S-10MH4L
Leírás
FLEXMIMO WIFI 6E ANTENNA
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,45GHz, 5,45GHz, 6,5625GHz Wi-Fi FlexPIFA RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 6GHz, 6GHz ~ 7,125GHz 2,2dBi, 3,8dBi, 3,3dBi MHF4L ragasztós
Kategória
Sávok száma
3
Gyártó
Ezurio
VSWR
2,5
Csomagolás
Tasak
Erősítés
2,2dBi, 3,8dBi, 3,3dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
10 W
RF család / szabvány
WiFi
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Végződtetés
MHF4L
Frekvencia (közép / sáv)
2,45GHz, 5,45GHz, 6,5625GHz
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 6GHz, 6GHz ~ 7,125GHz
Max. magasság
0,185" (4,70mm)