XS500-48N-000
DigiKey raktári szám
633-1310-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XS500-48N-000
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 504W
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 380VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Elavult
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
9,33" H. x 5,04" Sz. x 1,54" M. (237,0mm x 128,0mm x 39,1mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 380VDC
Tanúsítvány
CE, cTUVus
Feszültség - 1. kimenet
48V
Alap típusszám
Áram - 1. kimenet
10.5 A