XS1000-48N-000
DigiKey raktári szám
633-1312-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XS1000-48N-000
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 380VDC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 380VDC
Méretek
9,37" H. x 5,04" Sz. x 1,60" M. (238,0mm x 128,0mm x 40,6mm)
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
21 A