XS1000-36N-000
DigiKey raktári szám
633-1320-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XS1000-36N-000
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 1008W
Gyártói standard átfutási idő
50 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 380VDC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 380VDC
Méretek
9,37" H. x 5,04" Sz. x 1,60" M. (238,0mm x 128,0mm x 40,6mm)
Feszültség - 1. kimenet
36V
Áram - 1. kimenet
28 A