XS1000-24N-000
DigiKey raktári szám
633-1311-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XS1000-24N-000
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 1008W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 380VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
92%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 380VDC
Méretek
9,37" H. x 5,04" Sz. x 1,60" M. (238,0mm x 128,0mm x 40,6mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CE, cTUVus
Áram - 1. kimenet
42 A