LXC42-1050SW
DigiKey raktári szám
633-1247-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LXC42-1050SW
Leírás
LED DRIVER CC AC/DC 20-40V 1.05A
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,05A 20 ~ 40V Állandó áram LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
42 W
Gyártó
EXCELSYS / Advanced Energy
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Tulajdonságok
OVP, SCP
Csomagolás
Ömlesztve
Minősítések
IP66
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Hatásfok
88%
Típus
Állandó áram
Végződtetés módja
vezetékek
Topológia
AC/DC-átalakító
Méretek
3,74" H. x 2,76" Sz. x 1,26" M. (95,0mm x 70,0mm x 32,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cULus, EN
Bemeneti feszültség (min.)
90VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
305VAC
Tömeg
0,772font (350,17g)
Kimeneti feszültség
20 ~ 40V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
1,05A