FC15M1000-00000-N
DigiKey raktári szám
633-FC15M1000-00000-N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FC15M1000-00000-N
Leírás
AC/DC CONVERTER 1000V 6000W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 1000V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Állítható kimenőjel, PMBus™, távoli be- és kikapcsolás, távérzékelés, univerzális bemenőjel
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
13,70" H. x 5,71" Sz. x 4,17" M. (348,0mm x 145,0mm x 106,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
cCSAus, CE
Feszültség - 1. kimenet
1000V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
6 A