ERFSR010152RZ
DigiKey raktári szám
5916-ERFSR010152RZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5916-ERFSR010152RZCT-ND - Vágott szalag (CT)
5916-ERFSR010152RZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERFSR010152RZ
Leírás
0805/0.10AMP/15V/T&R/ROHS
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 15V 100 mA Ih Felületszerelt 0805 (2012 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
1.5 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
700 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
6 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus), konkáv
Max. feszültség
15V
Méretek
0,085" H. x 0,053" Sz. (2,15mm x 1,35mm)
Max. tartóáram (Ih)
100 mA
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)
Kioldási áram (It)
300 mA
Tanúsítvány
cURus
Max. áram
100 A