ERFSM035162RZ
DigiKey raktári szám
5916-ERFSM035162RZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5916-ERFSM035162RZCT-ND - Vágott szalag (CT)
5916-ERFSM035162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERFSM035162RZ
Leírás
1210/0.35AMP/16V/T&R/ROHS
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 350 mA Ih Felületszerelt 1210 (3225 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
200 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
320 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.3 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
1210 (3225 metrikus), konkáv
Max. feszültség
16V
Méretek
0,127" H. x 0,101" Sz. (3,22mm x 2,58mm)
Max. tartóáram (Ih)
350 mA
Vastagság (max.)
0,031" (0,80mm)
Kioldási áram (It)
700 mA
Tanúsítvány
cURus
Max. áram
100 A