ERFSM035162RZ | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ERFSM035162RZ |
Leírás | 1210/0.35AMP/16V/T&R/ROHS |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 350 mA Ih Felületszerelt 1210 (3225 metrikus), konkáv |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Kioldási idő 200 ms |
Gyártó Excel Cell Electronic Co., Ltd. | Vezetési ellenállás (Ri) (min.) 320 mOhms |
Sorozat | Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.) 1.3 Ohms |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus Polimer formájú | Tokozás 1210 (3225 metrikus), konkáv |
Max. feszültség 16V | Méretek 0,127" H. x 0,101" Sz. (3,22mm x 2,58mm) |
Max. tartóáram (Ih) 350 mA | Vastagság (max.) 0,031" (0,80mm) |
Kioldási áram (It) 700 mA | Tanúsítvány cURus |
Max. áram 100 A |