ERFSD050162RZ
DigiKey raktári szám
5916-ERFSD050162RZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5916-ERFSD050162RZCT-ND - Vágott szalag (CT)
5916-ERFSD050162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERFSD050162RZ
Leírás
1812/0.50AMP/16V/T&R
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 500 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
150 ms
Gyártó
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
150 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1 Ohms
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1812 (4532 metrikus), konkáv
Max. feszültség
16V
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Vastagság (max.)
0,026" (0,65mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
100 A