ERFSD050162RZ | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ERFSD050162RZ |
Leírás | 1812/0.50AMP/16V/T&R |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 500 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Kioldási idő 150 ms |
Gyártó Excel Cell Electronic Co., Ltd. | Vezetési ellenállás (Ri) (min.) 150 mOhms |
Sorozat | Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.) 1 Ohms |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus Polimer formájú | Tokozás 1812 (4532 metrikus), konkáv |
Max. feszültség 16V | Méretek 0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm) |
Max. tartóáram (Ih) 500 mA | Vastagság (max.) 0,026" (0,65mm) |
Kioldási áram (It) 1 A | Tanúsítvány cURus, TUV |
Max. áram 100 A |