SGC3S200
DigiKey raktári szám
2447-SGC3S200TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2447-SGC3S200CT-ND - Vágott szalag (CT)
2447-SGC3S200DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SGC3S200
Leírás
CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5,8 ~ 20pF Trimmer kondenzátor 100 V fent Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SGC3S200 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Q / frekvencia
250 / 1MHz
Sorozat
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Max. magasság (beültetve)
0,061" (1,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kapacitás
5,8 ~ 20pF
Tulajdonságok
alacsony profilú
Névleges feszültség
100 V