ESDCAN24-2BLY
DigiKey raktári szám
5272-ESDCAN24-2BLYTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5272-ESDCAN24-2BLYCT-ND - Vágott szalag (CT)
5272-ESDCAN24-2BLYDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDCAN24-2BLY
Leírás
TVS DIODE 24VWM 55VC SOT23
Gyártói standard átfutási idő
1 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
55V bilincs 6A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
280W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Kapacitás / frekvencia
12pF / 1MHz
Kétirányú csatornák
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
55V