QTLP630C4TR/FC17-21SYGC/S530-E2/TR8
DigiKey raktári szám
1080-1411-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1080-1411-1-ND - Vágott szalag (CT)
1080-1411-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
LED GREEN CLEAR 0805 SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 570nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,1V 0805 (2012 metrikus)
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,1V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
140°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
565nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
2,00mm H. x 1,25mm Sz.
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Max. magasság
1,20mm
Lencse mérete
1,40mm x 1,25mm