EAST1608RWA0
DigiKey raktári szám
1080-1561-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1080-1561-1-ND - Vágott szalag (CT)
1080-1561-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EAST1608RWA0
Leírás
LED RED/WHITE DIFFUSED 4SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros, fehér LED jelzőlámpa - diszkrét 1,9V piros, 2,925V fehér 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
EAST1608RWA0 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,9V piros, 2,925V fehér
Gyrt.
Üzemi áram
5mA piros, 5mA fehér
Csúcs hullámhossz
639nm
Konfiguráció
Független
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Lencse színe
sárga
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Max. magasság
0,60mm
Lencse mérete
1,60mm x 0,80mm