Ehhez nincs kép: EAST1608GA9
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EAST1608GA9
DigiKey raktári szám
1080-EAST1608GA9TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1080-EAST1608GA9CT-ND - Vágott szalag (CT)
1080-EAST1608GA9DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EAST1608GA9
Leírás
LED YLW-GRN CLEAR 0603 SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sárga-zöld 573nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Fényszög
100°
Szín
Jellemző hullámhossz
Csúcs hullámhossz
575nm
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Fényerősség
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm
Max. magasság
0,90mm