EAST1005RA4 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Everlight Electronics Co Ltd
Raktáron: 11 590
Adatlap
Ehhez nincs kép: EAST1005RA4
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EAST1005RA4
DigiKey raktári szám
1080-EAST1005RA4TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EAST1005RA4
Leírás
LED RED CLEAR 0402 SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 639nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Szín
Jellemző hullámhossz
Csúcs hullámhossz
650nm
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Fényerősség
Méretek
1,00mm H. x 0,50mm Sz.
Lencse mérete
1,00mm x 0,50mm
Max. magasság
0,55mm