EAST10053RA0
DigiKey raktári szám
1080-1556-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1080-1556-1-ND - Vágott szalag (CT)
1080-1556-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EAST10053RA0
Leírás
LED RED CLEAR 2SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros LED jelzőlámpa - diszkrét 2,05V 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
EAST10053RA0 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,05V
Gyrt.
Üzemi áram
5mA
Csúcs hullámhossz
639nm
Konfiguráció
standard
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Méretek
1,00mm H. x 0,50mm Sz.
Max. magasság
0,35mm
Lencse mérete
1,00mm x 0,50mm