5050/RGBWD-A100/ET
DigiKey raktári szám
1080-5050/RGBWD-A100/ET-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
5050/RGBWD-A100/ET
Leírás
LED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros, zöld, kék, Fehér (RGBW) 624nm piros, 528nm zöld, 468nm kék, 5700K fehér LED jelzőlámpa - diszkrét 2,35V piros, 3,4V zöld, 3,45V kék, 3,25V fehér 6-SMD, J-kivezetés
Kategória
Lencse formája
Ovális lapos felső résszel
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,35V piros, 3,4V zöld, 3,45V kék, 3,25V fehér
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi áram
100mA piros, 100mA zöld, 100mA kék, 100mA fehér
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
Független
Tokozás
6-SMD, J-kivezetés
Lencse színe
Színtelen
Méretek
5,00mm H. x 5,00mm Sz.
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Max. magasság
1,60mm