SHR-20-PPB
DigiKey raktári szám
RPC2093-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SHR-20-PPB
Leírás
SLIT WRAP 0.787" X 98.43' BLACK
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hasított burkolat X 98,43' (30,00m) fekete
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SHR-20-PPB modellek
Kategória
Belső átmérő, kitágulva
0,906" (23,00mm)
Gyártó
Essentra Components
Anyag
Polipropilén (PP)
Sorozat
Szín
fekete
Csomagolás
Ömlesztve
Hossz
98,43' (30,00m)
Alkatrész státusza
Aktív
Falvastagság
0,035" (0,89mm)
Típus
Hasított burkolat
Kopás elleni védelem
kopásálló
Típusjellemzők
Hasított vezetékköteg
Alap típusszám
Belső átmérő, összehúzódva
0,787" (20,00mm)