62MP1000VW
DigiKey raktári szám
145-62MP1000VW-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
62MP1000VW
Leírás
HOLE PLUG 1.000" NYLON WHITE
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Vakdugó 1,000" (25,40mm) nejlon fehér
EDA / CAD modellek
62MP1000VW modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Szín
fehér
Gyártó
Essentra Components
Anyag
nejlon
Sorozat
Lyuk átmérője
1,000" (25,40mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Perem átmérője
1,203" (30,56mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Lemezvastagság
0,125" (3,18mm) 1/8"