ESM030W-0500-42
DigiKey raktári szám
1800-1021-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESM030W-0500-42
Leírás
LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 500MA
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500mA 28 ~ 42V Állandó áram LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ESM030W-0500-42 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Teljesítmény (Watt)
21 W
Gyártó
ERP Power, LLC
Sötétítés
ELV, Triak
Sorozat
Tulajdonságok
OCP, OTP, SCP
Csomagolás
Doboz
Minősítések
IP20, NEMA 410
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 90°C
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Hatásfok
87%
Típus
Állandó áram
Végződtetés módja
vezetékek
Topológia
AC/DC-átalakító
Méretek
4,20" H. x 2,37" Sz. x 0,99" M. (106,7mm x 60,3mm x 25,2mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Bemeneti feszültség (min.)
120VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
277VAC
Tömeg
0,556font (252g)
Kimeneti feszültség
28 ~ 42V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
500mA