TSX-3225 32.00M-C0AAAAN40RE0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
32 MHz ±10ppm kristály 12pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TSX-3225 32.00M-C0AAAAN40RE0
DigiKey raktári szám
114-TSX-322532.00M-C0AAAAN40RE0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSX-3225 32.00M-C0AAAAN40RE0
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
MHz kristály
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
32 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
12pF