TSX-3225 16.0000MF20X-W6
DigiKey raktári szám
114-TSX-322516.0000MF20X-W6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
114-TSX-322516.0000MF20X-W6CT-ND - Vágott szalag (CT)
114-TSX-322516.0000MF20X-W6DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSX-3225 16.0000MF20X-W6
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±10ppm kristály 12pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TSX-3225 16.0000MF20X-W6 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
12pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)