TSX-3225 16.0000MF09Z-AC0
DigiKey raktári szám
SER4069TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SER4069CT-ND - Vágott szalag (CT)
SER4069DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSX-3225 16.0000MF09Z-AC0
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±10ppm kristály 9pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
9pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 75°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±9ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)