TG2520SMN 16.0000M-MCGNNMB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 614
Adatlap
EPSON
Raktáron: 456
Adatlap
Raktáron: 0
16 MHz TCXO Levágott szinuszhullám Oszcillátor 2,8V ~ 3,3V 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TG2520SMN 16.0000M-MCGNNMB
DigiKey raktári szám
114-TG2520SMN16.0000M-MCGNNMB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TG2520SMN 16.0000M-MCGNNMB
Leírás
XTAL OSC TCXO 16.0000MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Frekvenciastabilitás
±500ppb
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
1,5mA
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Típus
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Kimenet
Levágott szinuszhullám
Alap típusszám
Tápfeszültség
2,8V ~ 3,3V