SG7050EAN 106.250000M-KEGA3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
106.25 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 2,5V ~ 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SG7050EAN 106.250000M-KEGA3
DigiKey raktári szám
SG7050EAN106.250000M-KEGA3-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG7050EAN 106.250000M-KEGA3
Leírás
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL S
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
2,5V ~ 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
65mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (7x5)
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,063" (1,60mm)
Kimenet
LVPECL
Max. üzemi áram
20mA