SG3225VAN 156.250000M-KEGA3
DigiKey raktári szám
SER4357TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SER4357CT-ND - Vágott szalag (CT)
SER4357DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG3225VAN 156.250000M-KEGA3
Leírás
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 2,5V ~ 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
2,5V ~ 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
30mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Kimenet
LVDS
Max. üzemi áram
20mA