SG3225CAN 20.0000M-TJGA3
DigiKey raktári szám
114-SG3225CAN20.0000M-TJGA3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
114-SG3225CAN20.0000M-TJGA3CT-ND - Vágott szalag (CT)
114-SG3225CAN20.0000M-TJGA3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG3225CAN 20.0000M-TJGA3
Leírás
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,6V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,6V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
2,2mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)