SG2520VGN 625.0000M-CJHPXBB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
Újdonságok a DigiKey-nél
625 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 2,5V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SG2520VGN 625.0000M-CJHPXBB
DigiKey raktári szám
114-SG2520VGN625.0000M-CJHPXBB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG2520VGN 625.0000M-CJHPXBB
Leírás
XTAL OSC XO 625.0000MHZ LVDS SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
2,5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
40mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Gyártói tokozás
6-SMD (2,5x2)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Kimenet
LVDS
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,85mm)