SG-8101CG 10.0000M-TCHPAB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
10 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SG-8101CG 10.0000M-TCHPAB
DigiKey raktári szám
114-SG-8101CG10.0000M-TCHPAB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG-8101CG 10.0000M-TCHPAB
Leírás
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Ömlesztve
Max. üzemi áram
8,1mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Kimenet
CMOS
Max. üzemi áram
3,5mA