SG-8101CE 50.0000M-TCHPA0 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SG-8101CE 50.0000M-TCHPA0 |
Leírás | XTAL OSC XO 50.0000MHZ SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 50 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Frekvenciastabilitás ±20ppm |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Sorozat | Max. üzemi áram 6,8mA (tipikus) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Alaprezonátor | Gyártói tokozás 4-SMD (3.2x2.5) |
Típus | Méretek 0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm) |
Frekvencia | Max. magasság (beültetve) 0,047" (1,20mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. üzemi áram 3,5mA |
Kimenet CMOS | Alap típusszám |
Tápfeszültség 1,8V ~ 3,3V |