SG-8101CE 50.0000M-TCHPA0
DigiKey raktári szám
114-SG-8101CE50.0000M-TCHPA0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
114-SG-8101CE50.0000M-TCHPA0CT-ND - Vágott szalag (CT)
114-SG-8101CE50.0000M-TCHPA0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG-8101CE 50.0000M-TCHPA0
Leírás
XTAL OSC XO 50.0000MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Max. üzemi áram
6,8mA (tipikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Típus
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. üzemi áram
3,5mA
Kimenet
CMOS
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V