SG-8101CE 24.0000M-TCHPA0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SG-8101CE 24.0000M-TCHPA0
DigiKey raktári szám
114-SG-8101CE24.0000M-TCHPA0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG-8101CE 24.0000M-TCHPA0
Leírás
XTAL OSC XO 24.0000MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Max. üzemi áram
6,8mA (tipikus)
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Alaprezonátor
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. üzemi áram
3,5mA
Kimenet
CMOS
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V