SG-8101CB 66.486000M-TBGSA0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
66.486 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SG-8101CB 66.486000M-TBGSA0
DigiKey raktári szám
114-SG-8101CB66.486000M-TBGSA0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG-8101CB 66.486000M-TBGSA0
Leírás
XTAL OSC XO 66.4860000MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
6,8mA (tipikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Típus
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,051" (1,30mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. üzemi áram
1,1µA
Kimenet
CMOS
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V