SG-8101CA 35.3280M-TCHPA0
DigiKey raktári szám
114-SG-8101CA35.3280M-TCHPA0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG-8101CA 35.3280M-TCHPA0
Leírás
XTAL OSC XO 35.3280MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
35.328 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Max. üzemi áram
6,8mA (tipikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-SMD (7x5)
Típus
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,055" (1,40mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. üzemi áram
3,5mA
Kimenet
CMOS
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V