SG-8018CG 50.0000M-TJHSA3
DigiKey raktári szám
114-SG-8018CG50.0000M-TJHSA3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
114-SG-8018CG50.0000M-TJHSA3CT-ND - Vágott szalag (CT)
114-SG-8018CG50.0000M-TJHSA3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG-8018CG 50.0000M-TJHSA3
Leírás
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
4,4mA
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)