SG-8002CA 40.0000M-PTBB
DigiKey raktári szám
SG-8002CA40.0000M-PTBB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG-8002CA 40.0000M-PTBB
Leírás
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 5V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Ömlesztve
Max. üzemi áram
45mA
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (7x5)
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)
Kimenet
CMOS
Max. üzemi áram
30mA