SG-8002CA 25.0000M-PCML3 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Cardinal Components Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Cardinal Components Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Citizen Finedevice Co Ltd
25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SG-8002CA 25.0000M-PCML3
DigiKey raktári szám
SG-8002CA25.0000M-PCML3-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG-8002CA 25.0000M-PCML3
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
28mA
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (7x5)
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)
Kimenet
CMOS
Max. üzemi áram
16mA