SG-210STF 50.0000ML0
DigiKey raktári szám
SER4326TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SER4326CT-ND - Vágott szalag (CT)
SER4326DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG-210STF 50.0000ML0
Leírás
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,6V ~ 3,6V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SG-210STF 50.0000ML0 modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,6V ~ 3,6V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
2,6mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)