MC-306 32.7680K-AG5 PURE SN megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 0
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
Adatlap
32.768 kHz ±20ppm kristály 7pF 35 kOhms 4-SOJ, 5,50mm-es raszter
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MC-306 32.7680K-AG5 PURE SN
DigiKey raktári szám
114-MC-30632.7680K-AG5PURESNTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC-306 32.7680K-AG5 PURE SN
Leírás
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyártói tokozás
4-SOJ
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,315" H. x 0,126" Sz. (8,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,100" (2,54mm)
Terhelő kapacitás
7pF