FC-135 32.7680KA-AC5
DigiKey raktári szám
114-FC-13532.7680KA-AC5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
114-FC-13532.7680KA-AC5CT-ND - Vágott szalag (CT)
114-FC-13532.7680KA-AC5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FC-135 32.7680KA-AC5
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 9pF 70 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Terhelő kapacitás
9pF